Kurz INPP terapia neuromotorickej nezrelosti je určený pre odborníkov, ktorí pracujú s deťmi so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami, s príznakmi neuromotorickej nezrelosti alebo dospelými najmä so psychickými problémami. Frekventanti kurzu sa naučia používať diagnostické a terapeutické postupy vyvinuté v Inštitúte neurofyziologickej psychológie (INPP). Kurz pozostáva z 3 výukových a 1 skúškového modulu.
INPP metóda bola vyvinutá v Inštitúte neurofyziologickej psychológie v Chesteri vo Veľkej Británii. Inštitút bol zriadený ako súkromné výskumné pracovisko pre výskum dôsledkov nezrelosti vo fungovaní centrálneho nervového systému u detí so špecifickými vývinovými poruchami učenia a u dospelých trpiacich agorafóbiou a panickou poruchou, pre tvorbu spoľahlivých diagnostických metód, účinných intervenčných a terapeutických postupov. Od roku 1975 poskytol inštitút pomoc tisícom detí a dospelých. Okrem toho tiež skúma efektivitu metód vyvinutých v INPP.
Požiadavky na frekventantov kurzu
Kurz je určený pre každého s minimálne prvým stupňom vysokoškolského vzdelania, odbornou kvalifikáciou a aspoň päťročnou praxou v oblasti školstva, zdravotníctva alebo psychológie, vrátane fyzioterapie, liečebnej pedagogiky a logopédie.
Profil absolventa kurzu
Absolvent pozná rozdiel medzi normálnym a oneskoreným vývinom pohybových reflexov, ich príznaky a súvislosti. Vie vyhodnocovať neuromotorickú nezrelosť pomocou INPP dotazníka a INPP diagnostických testov. Dokáže interpretovať a komunikovať výsledky testov a navrhnúť dlhodobý intervenčný program pre klienta a sprevádzať ho týmto programom.
Miesto konania kurzu: Bratislava
Termín konania kurzu:
Modul 1: 9. – 12. október 2018
Modul 2: 26. – 30. november 2018
Modul 3: 25. február – 1. marec 2019
Modul 4: 4. – 6. jún 2019
Cena kurzu: 2 400,- € alebo 65 000,- CZK
Podrobnejšie informácie a prihlásenie: http://inpp.cz/rocny-kurz/
Kontakt: Monika Gregussová, monika.gregussova@inpp.online, +421 908 028 051
« predchádzajúci príspevok Ako porozumieť emóciám pomocou arteterapie | nasledujúci príspevok » VÝCVIK V JUNGOVSKEJ PSYCHOTERAPII |
Do diskusie môžu prispievať len zaregistrovaní užívatelia. Zaregistrujte sa prosím!